Przedłużania i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions

Wiele kobiet marzy o długich i pięknych włosach, ale okres zapuszczania włosów jest dla nich udręką i męczącym oczekiwaniem na pożądany efekt. Ciągle zapuszczasz włosy, a potem obcinasz i znowu zapuszczasz i tak w kółko? A może Twoje naturalne włosy są bardzo rzadkie i cienkie? W naszym salonie mamy dla Ciebie propozycję, która rozwiąże te problemy i spełni pragnienie posiadania długich włosów!

Przedłużania i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions

Pewnie zastanawiacie się na czym to wszystko polega, zatem wyjaśniamy 🙂

W przypadku metody hairtalk extensions 3cm włosy na taśmie doczepia się do naturalnych włosów “na kanapkę” – do uzyskania jednego pasemka używamy dwóch ultra-cienkich elastycznych pasków włosów, z których każdy został specjalnie zaprojektowany i wykonany z medycznie przetestowanej taśmy. Nasze naturalne włosy znajdują się pomiędzy dwoma pasemkami hairtalk extensions. Stwarza to idealne, elastyczne połączenie włosów naturalnych bez ostrych krawędzi. Dzięki temu ryzyko pęknięcia włosów jest wykluczone, unikniemy też nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia np. w pozycji leżącej.

Włosy na taśmach montuje się łatwo i szybko, a nasze naturalne włosy nie niszczą się podczas wykonywania zabiegu. Założenie pasemek hairtalk extensions trwa przeważnie mniej niż jedną godzinę. Do kompletnego przedłużenia włosów potrzeba zazwyczaj około 20-30 pasemek. Pasemka są produkowane w Chinach z produktów pochodzących z Azji, Europy i USA. Pasemka hairtalk extensions są wykonane ręcznie z najlepszej jakości ludzkich włosów Remy. Pojęcie „Remy” oznacza, że łuska włosowa została zachowana, a włosy są mocowane do taśmy zachowując jej odpowiedni kierunek. Dzięki temu włosy nie matowieją oraz nie plączą się. Włosy w fantazyjnych kolorach wykonane są z mieszanki włókna odpornego na wysoką temperaturę oraz włosów ludzkich. Jasne kolory zazwyczaj drastycznie blakną po jednym lub dwóch myciach, a dzięki takiej mieszance kolor pozostaje żywy. Produkt ten może być prostowany i suszony przy użyciu letniej temperatury.

Równie szybko i bez szkodliwego oddziaływania na nasze naturalne włosy można usunąć pasemka hairtalk extensions. Pasemka spryskuje się wówczas specjalnym płynem i po upływie niecałej minuty usuwa z włosów. Następnie na pasemka zakłada się nowe taśmy hairtalk extensions, a przy odpowiedniej pielęgnacji te same pasemka można użyć nawet 3 razy. Pasemka hairtalk extensions mogą być usuwane wyłącznie w salonie fryzjerskim przez przeszkolonego stylistę.

Przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów i “przejściowa” długość już nie musi być udręką.

Umów się na wizytę do naszego salonu i ciesz się wymarzoną fryzurą.

Hair talk extensions – szybko, łatwo i genialnie! Zagęszczanie włosów jeszcze nigdy nie było takie proste 🙂

Zapraszamy