Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Showpony

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to zabieg kuszący, w szczególności dla właścicielek włosów rzadkich i cienkich, które marzą o bujnych i pełnych blasku włosach.

  • Ciągle zapuszczasz włosy, a potem obcinasz i znowu zapuszczasz i tak w kółko?
  • Okres zapuszczania włosów jest dla Ciebie udręką i męczącym oczekiwaniem na pożądany efekt?
  • A może Twoje naturalne włosy są bardzo rzadkie i cienkie?

W naszym salonie mamy dla Ciebie propozycję, która rozwiąże te problemy i spełni pragnienie posiadania długich włosów, dzięki nam poczujesz się bardziej zadowolona z siebie i z własnego wyglądu. 

Przedłużenie i zagęszczenie włosów to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny i jednocześnie jest to świetny sposób na diametralną zmianę wizerunku.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Showpony

Metoda Showpony wywodzi się z Australii i jest wiodącą marką w swojej kategorii. Marce Showpony zaufało wiele kobiet na całym świecie, a najlepsi fryzjerzy i projektanci doceniają Showpony Professional za wyjątkową jakość i innowacyjną gamę produktów. W procesie produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne, najwyższej jakości włosy. Zazwyczaj dla pełnego efektu przedłużenia i zagęszczenia jest potrzebne około 100 gramów włosów, w zależności od pierwotnej długości i gęstości włosów oraz pożądanej długości. Pasma Showpony powinny spełniać oczekiwania Klientek przez 6 do 12 miesięcy od pierwszej aplikacji, oczywiście pod warunkiem przestrzegania prawidłowej pielęgnacji i użytkowania. Kolory jaśniejsze przechodzą intensywniejszy proces chemiczny, przez co są nieco bardziej kruche niż ciemniejsze odcienie, co może spowodować, że będą charakteryzowały się nieco krótszą żywotnością.

Jak wygląda sam zabieg?

Przedłużanie i zagęszczanie włosów polega na doczepianiu sztucznych włosów do naturalnych, w taki sposób, aby nie dało się odróżnić doczepianych włosów.

Pasma Showpony aplikujemy zwykle w parach (po dwa pasma), z jedną samoprzylepną taśmą na każdym z pasm. Oferujemy również taśmy jednostronne, które można połączyć z pasmem włosów Showpony Slimline Tape lub Skin Weft Tape, aby uszczelnić spód pasma włosów. Dwie samoprzylepne strony przedłużenia lub przedłużenia i taśmy jednostronnej są sparowane z cienką częścią naturalnych włosów pomiędzy nimi. Klej rozszerza się, tworząc wiązanie zarówno z naturalnymi włosami, jak i drugą z taśm, poprzez pasma włosów. Wiązanie kleju trwa około 72 godzin, prosimy Klientki, aby na ten czas nie myły włosów i pozwoli zaprzyjaźnić się włosom z nową aplikacją.

This slideshow requires JavaScript.

Masz pytania?

Zadzwoń i odwiedź nasz Salon.

Zapraszamy!