Włosy Hairdreams

W salonie fryzjerskim Karolina Malik oferujemy wyłącznie najlepsze, wysokiej jakości naturalne włosy Hairdreams.

Marzysz o długich, gęstych włosach? Przeczytaj dlaczego wybraliśmy markę Hairdreams i jakie właściwości posiadają włosy tej firmy.

Dlaczego Hairdreams?

Włosy firmy Hairdreams cechuje najwyższa, absolutnie perfekcyjna jakość włosów. Każde pojedyncze pasemko włosów zostało wyprodukowane ręcznie zgodnie z surowym kryterium jakości. Dostawa włosów jest jeszcze raz bardzo dokładnie sprawdzana, kiedy opuszcza firmę Hairdreams. Hairdreams zapewnia, że przy prawidłowej pielęgnacji jakość włosów Hairdreams gwarantowana jest przez cały okres ich noszenia. W rzadkich przypadkach, kiedy pojawia się jakaś reklamacja, certyfikat jakości Hairdreams w salonie fryzjerskim służy jako dokument na wypadek ewentualnej naprawy lub wymiany pasemek. Warunkiem roszczeń gwarancyjnych jest regularna kontrola i pielęgnacja u partnera Hairdreams oraz stosowanie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych Hairdreams zgodnie z paszportem pielęgnacyjnym Hairdreams.

Jakoś włosów Hairdreams

Wyróżniamy 3 rodzaje jakości włosów Hairdreams spełniające wymagania stylistów i użytkowników:

  • 5-gwiazdkowa

Włosy Hairdreams jakości 5-gwiazdkowej to wyselekcjonowane ciemne włosy naturalne. W celu uzyskania żądanego koloru włosy te rozjaśniane są w trwającym 24 godziny procesie a następnie farbowane.

Właściwości włosów:
• Wysokiej jakości włosy z połyskiem o dużej sprężystości, które dają przyjemne uczucie naturalnego ich noszenia.
• Nadają się na wszystkie rodzaje przedłużeń włosów
• Długość do maks. 10 cm.
• Okres noszenia: 4- 6 miesięcy.

  • 7-gwiazdkowa

7-gwiazdkowe włosy Hairdreams to włosy rasy europoidalnej zostały poddane ręcznej selekcji wg koloru, a później dopasowane do koloru docelowego maksymalnie o 1 ton.

Właściwości włosów:
• Najlepsza jakość włosów Hairdreams o naturalnym o naturalnym kolorze od czarnego po kolor blond, które przyjemnie się nosi – „Non-Plus-Ultra“!
• Nadają się na wszystkie rodzaje przedłużeń włosów, także przy najwyższych wymaganiach.
• Minimalna długość maks. 5 cm
• Okres noszenia: 4-6 miesięcy nawet do 1,5 roku w przypadku re-bondingu!

  • Imperial

Włosy „Hairdreams Imperial“ są ręcznie selekcjonowane, pojedynczo, włos po włosie o najwyższej z możliwych jakości (tylko ok. 1-2% naturalnych włosów spełnia te kryteria).
Czyni to je unikatowymi, bezkonkurencyjnymi, wręcz doskonałymi! Może rzecz, że włosy Hairdreams IMPERIAL są po prostu najlepsze na świecie!

Właściwości włosów:
• 100% szlachetnych europeidalnych prawdziwych włosów
• Naturalny kolor, w związku z czym włosy nie są farbowane ani rozjaśniane
• Zakonserwowane przy zastosowaniu nowatorskiej metody. „Zabezpieczenie powierzchni włosa“ przy zastosowaniu nanotechnologii i sprawdzonych receptur, używanych już w czasach cesarzowej Sisi.
• Włosu Hairdreams Imperial zachowują swój naturalny, jedwabisty połysk i sprężystość przez wiele miesięcy (tak perfekcyjne jak w pierwszym dniu)!

Gwarancja jakości

Badania na uniwersytecie w Aachen potwierdziły szczególną jakość włosów Hairdreams. W porównaniu z włosami tańszej marki konkurencyjnej okazało się, że włosy Hairdreams składają się praktycznie w 100 % ze zdrowych względnie normalnych włosów z kompletnie zamkniętą powierzchnią i charakteryzują się perfekcyjnym połyskiem i naturalną sprężystością.
Próbka włosów firmy konkurencyjnej składała się prawie wyłącznie z włosów, w których powierzchnia była bardzo mocno uszkodzona, a nawet na skutek chemicznych procesów spalona względnie popękana. Ma to dla jakości przedłużeń włosów ogromne znaczenie, ponieważ włosy z uszkodzoną powierzchnią nie są błyszczące i łatwo się kołtunią.

Zobacz krótki film o tym jak powstają włosy Hairdreams