Zabiegi pielęgnacyjne OLAPLEX

olaplexW salonie Karolina Malik polecamy zabiegi pielęgnacyjne OLAPLEX, które zapobiegają osłabieniom i uwrażliwieniom włosa przy każdej koloryzacji, przy dekoloryzacjach oraz trwałych.

Dzięki systemowi OLAPLEX możemy diametralnie zmieniać kolor włosów, pozostawiając je w idealnej kondycji. Dodając go do farby uzyskamy zdrowe, lśniące włosy. Nie odczujemy negatywnych skutków stosowania farby na włosy, przesuszenia, rozdwojonych końcówek. Nieznacząco zmieni się również struktura powierzchni włosów.

Ale co to jest OPLAPLEX?

Olaplex jest multyplikatorem wiązań, zawierającym pojedynczy składnik aktywny, dimaleinian bis-aminopropylowo-diglikolowy. Olaplex działa poprzez odnajdywanie pojedynczych wiązań siarkowodoru i ich ponowne poprzeczne połączenie, dzięki czemu można utworzyć wiązania dwusiarczkowe przed danym procesem, w jego trakcie i po zakończeniu tego procesu. Wiązania dwusiarczkowe są zrywane podczas procesów chemicznych, termicznych i mechanicznych.
Producent OLAPLEX zapewnia, że wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne i mogą je stosować nawet kobiety w ciąży. W ich składzie nie ma amoniaku, silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, ani glutenu, nie uczulają ani nie podrażniają skóry głowy. Jedynym przeciwwskazaniem jest farbowanie włosów henną – składniki systemu wchodzą w reakcje ze składnikami henny, co może dać na włosach niespodziewany efekt kolorystyczny, którego ciężko będzie się potem pozbyć.
Kobiety, które do tej pory jedynie marzyły o jasnych odcieniach, a nawet blondach, mogą teraz uzyskać te kolory nawet z bardzo ciemnych włosów, zachowując ich dobrą kondycję i oszczędzając czas.

To są fakty:

  • Trend OLAPLEX ogarnął cały świat i nieprzerwanie od roku zadziwiają nas odważne dekoloryzacje przy użyciu tego systemu, które pozwalają na zachowanie zdrowych i pięknych włosów.
  • System OLAPLEX może być zastosowany w trakcie praktycznie wszystkich zabiegów fryzjerskich (koloryzacja zwykła, baleyage, ombre, sombre), najbardziej spektakularne efekty daje jednak przy rozjaśnianiu lub farbowaniu włosów
  • Nie wypłukuje się z włosów po związaniu się w jego strukturze
  • Zabieg tym preparatem okrzyknięto „fryzjerskim kandydatem do Nobla”
  • Nigdy nie był testowany na zwierzętach.
  • Zastosowanie OLAPLEX przy dekoloryzacji skraca liczbę wizyt, jaką musi odbyć klientka, by uzyskać pożądany kolor.

To prawdziwa rewolucja!
Zadzwoń, dopytaj o szczegóły i skorzystaj z wizyty w salonie Karolina Malik.